NiCk DünYaSI
<h3>PayLaşımLardan FaydaLanabiLmek için LüTfen üYe oLunuz Very Happy <h3/>
NiCk DünYaSI
<h3>PayLaşımLardan FaydaLanabiLmek için LüTfen üYe oLunuz Very Happy <h3/>
NiCk DünYaSI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NiCk DünYaSI

Herçeşit Nick, Duygusal Nickler, Ayrılık Nickleri, Serseri nickler, Koyucu Nicklerİ, Karismatik nickler

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgi sözLeri desek YeriDir

YazarMesaj
RocK
Admin
RocK

Sevgi sözLeri desek YeriDir Empty
MesajKonu: Sevgi sözLeri desek YeriDir   Sevgi sözLeri desek YeriDir I_icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 1:00 pm

· Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek, bırakıp gitsem de seni unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

· En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Şimdi gözlerini kapa ve hisset.

· Sakın ağlama, gözlerin yaşla dolmasın, sevenler değil, sevilmeyenler ağlasın. Sakın kahretme bensiz geçen günlerine, kahreden değil kahrettiren ağlasın.

· Gerçek sevginin değerini rahatlıkla, zenginlikle ölçen her insanın sonu hüsran olur. Mutsuzluğu hak etmişçesine sefilleri yaşamaya mahkumdur.

· Canan değil can olsan da, damarımda kan olsan da son nefesim sen olsan da, benim için öldün artık.

· Bu dünyada iki türlü gül olsun, biri kırmız biri beyaz olsun. Ben seni unutursan kırmızılar solsun, sen beni unutursan beyazlar kefenin olsun.

· Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun, sonsuzluğa adımı yazdım. Hangi yoldan geçersen geç, seni sevdiğimi duyacaksın. Şimdi okuduğun gibi.

· Şafak vakti yağan çiğ damlası kadar masum, gün batımında denizlerde esen rüzgar kadar ılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci tanesi kadar özelsin.

· Hayat öyle zalim bir hocadır ki; ders vermeden yazılı yapar.

· Güzelliğin kadına, gücün erkeğe verilmesinin nedeni, eninde sonunda gücün güzellik karşısında güçsüz kalmasıdır.

· Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek, bırakıp gitsem de seni unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir, unutmayı asla.

· Öğrendim ki bazen başkalarını affetmek yetmiyor. Bazen insanın kendisini affetmesi gerekiyor.

· Öğrendim ki sevgiyi çabuk kaybediyorsun, pişmanlığın uzun yıllar sürüyor.

· Aşk seven için sevinç, sevilen için gurur, sevip de ayrılan için ölüm demektir.

· Aşk erkekler için bir sayfa, kadınlar için gurur ve gözyaşıdır.

· Elimde bir buket kırmızı gül, kapına gelip, sana şu sözleri sunsam, şimdi ben yokluğumun verdiği ızdırabı yaşıyorum, sen diye özlemini içiyorum yudum yudum, yaşamak istercesine seninle bir ömür hiç hesapsızca sessizliğe mahkum.

· Bu güzellik, bu gülüş, bu zeka, bu akıl, hele şu anlam dolu gözler, bütün güzellikler bir araya gelmiş. Neyse.... Hep benden bahsettik ! Biraz da senden bahsedelim.

· Bir gün ıslak sokaklar boyu sevgiyi ararsan bir dağ yamacında, ya denzi kenarında iken yalnız kaldığını hissedersen uzat ellerini gökyüzüne, orada ben varım.

· Onun sert bedenini avuçlarıma aldım, çok büyüktü. Aşağı yukarı salladım. Yüzüme fışkırdı. Hayatın tadı. Coca Cola

· Nefret ediyorum şu erkeklerden. Beni ateşleriyle yaktılar, dudaklarıyla emdiler, Beyaz tenimde ellemedikleri yer kalmadı. Bilmem ki ne istiyorlar. Benim gibi sigaradan.

· Sen benim hiççir şeyimsin. Yazdıklarımdan çok daha az, hiç kimsesin. Bilmem ki, nesin. Varlığın anlaşılmaz, sen benim hiçbir şeyimsin. Yokluğun anlaşılmaz, sen benim hiçbir şeyimsin.

· Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
http://favorinick.yetkinforum.com

Sevgi sözLeri desek YeriDir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AyrıLık SözLeri Bi ÇuVaL